Kvalita za rozumnou cenu

Vrata Hörmann

Zastupujeme našeho partnera, německého výrobce garážových a průmyslových vrat, firmu Hörmann. Provádíme montáže a servis garážových vrat a dalších výrobků firmy Hörmann v Neratovicích, Mělníku a okolí.

Privátní garážová vrata

Sekční vrata

Elegantní sekční vrata na pohon se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží, díky tomu celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky - nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci. Podrobné informace najdete v Katalogu sekční vrata Hörmann.

Rolovací vrata

Garážová vrata RollMatic od firmy Hörmann umožní získat spoustu místa před garáží i v garáži. K zaparkování můžete najet až přímo před vrata, navíc zůstane volný prostor u stropu garáže. Profil vrat RollMatic je vyroben z jakostního hliníku a vrata jsou standardně vybavena moderní technikou pohonů Hörmann. Pohon je upevněn mimo konzolu a je proto snadno udržovatelný. Rozběhy i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně měkké a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže je integrováno již v ovládací skříni.

Výklopná vrata

Sekční garážová vrata, rolovací, výklopná i boční garážová vrata Hörmann vynikají svou kvalitou, elegancí a uživatelsky příjemným ovládáním. Vyberte si z nabídky dveří Hörmann a o vše ostatní se postaráme. Zajišťujeme prodej, montáž i servis dveřních a vratových systémů Hörmann.

Boční sekční vrata

Díky bočnímu otvírání vrat zůstává strop garáže neomezeně využitelný. Můžete zde uložit například surfovací prkna nebo kanoe. Díky své konstrukci jsou boční sekční vrata použitelná i u obtížných montážních situací, jako jsou sklony střechy. U nových bočních garáží je tak zvaná funkce integrovaných dveří standardní. To znamená, že bez ohledu nato, ovládáte-li vrata ručně, nebo jsou komfortně vybavena pohonem, můžete vrata jen kousek odsunout, abyste se do garáže dostali rychleji. To je praktické a snižuje to dobu čekání, když si chcete z garáže vyzvednout např. jízdní kolo.

Průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata Hörmann se dodávají do rozměrů až 7500 (výška) x 8000 (šířka) z dvoustěnných ocelových sekcí tloušťky 42 mm,popř. 80 mm vyplněných polyuretanem. Vrata mohou být doplněna o integrované dveře, prosklení, lamelová okna, celohliníkové prosklenné sekce nebo vedlejší vchodové dveře ve stejném provedení jako vrata.
Vrata jsou dodávána v 10 ti zvýhodněných barevných odstínech bez příplatku. Díky vysoké variabilitě kování se průmyslová vrata přizpůsobí jakémukoliv tvaru haly.


Podrobné informace najdete v Katalogu průmyslová sekční vrata Hörmann.

Pohony

Firma Hörmann, kromě vrat, vyrábí i pohony právě pro garážová vrata, vjezdové brány a vratové systémy hromadných garáží. Součástí nabídky našich služeb je i montáž a servis těchto pohonů. Užívejte si pohodlí i při otevírání brány nebo vrat a zajistěte si montáž automatického pohonu ještě dnes.

Kontakt
KOVOS Neratovice
Kostelecká 96/1
Neratovice
27711
Mobil: 777 176 103 - S. Veleman
Mobil: 777 176 102 - J. Jodas
Email: kovosneratovice@seznam.cz