Kvalita za rozumnou cenu

Kovovýroba

Nedílnou součásti prací Kovos zámečnictví je i kovovýroba. Zabýváme se obráběním kovů, individuální výrobou kovových prvků a realizací zakázkové kovovýroby ve středočeském kraji. Hledáte firmu, která vám vyrobí a namontuje plot, bránu, schodiště, zábradlí, mříže, garážové dveře, kovový nebo kovový nábytek? Pak Vám rádi nabídneme naše služby.

Veškeré produkty naší kovovýroby dodáváme v nerezu nebo v povrchové úpravě kovu podle vašich požadavků (pískování, komaxit, nátěr apod.).

Ploty, brány a mříže

Plánujete stavbu oplocení kolem vašeho domu, firmy nebo zahrady? Zakázková kovovýroba od Kovosu se o vše postará rychle, levně a kvalitně. Zkrášlíme okolí vašeho domu nebo firmy jedinečnou kovovou vstupní brankou, vjezdovou bránou a k tomu designově odpovídajícím plotem. Ploty a brány vyrobíme podle vašich představ, z materiálu a povrchové úpravy kovu, kterou si sami zvolíte. Kovový plot a brána je léty osvědčená klasika. Máte strach o svoji bezpečnost? Nebo toužíte po neotřelém doplňku dveří a oken? Namontujeme vám bezpečnostní mříže, třeba v totožném stylu vašeho plotu.

Schodiště a zábradlí

Kovové schodiště v nerez úpravě, v kombinaci se sklem nebo dřevem dotvoří interiér bytu. A vhodně zvolené zábradlí dodá novému schodišti punc jedinečnosti. Vyrobíme a namontujeme vám schodiště i schodišťové zábradlí přesně podle stylu vašeho bydlení tak, jak si sami navrhnete.

V rámci zakázkové kovovýroby se specializujeme nejen na interiérová, ale i venkovní schodiště. Celokovová schodiště, točitá schodiště nebo schodiště v kombinaci s nájezdovou rampou uplatníte jak ve firemních, tak i soukromých prostorách. Aby schodiště bylo bezpečné, nezapomínejte ani na kvalitní zábradlí. K nejbezpečnějším a nejpopulárnějším typům zábradlí patří kovová, hliníková nebo luxusně vypadající nerezová zábradlí.

Toužíte dodat vašemu balkonu nebo terase nový vzhled? Vyrobíme vám balkonové zábradlí v originálním designu.

Kovový a dílenský nábytek

Zařizujete firemní prostory, šatnu nebo dílnu? Vyberte si nábytek z kovu, který vypadá nadčasově a navíc skvěle odolává častému používání téměř bez úhony. Kovos vám vyrobí kovový i dílenský nábytek na míru, včetně různých doplňků jako jsou například kovové garnýže nebo policový systém.

Kontakt
KOVOS Neratovice
Kostelecká 96/1
Neratovice
27711
Mobil: 777 176 103 - S. Veleman
Mobil: 777 176 102 - J. Jodas
Email: kovosneratovice@seznam.cz